Поїздка до Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка

24 жовтня 2017 року наші учні  відвідали III Обласний патріотичний форум “ З “Україною в серці!” На заході учні змогли взяти участь в майстер класі з японської каліграфії, орігамі,  працював фотосалон де можно було перетворитися на японську леді. Також діти були присутніми на виступі барабанщиць, та на виставі “За двома зайцями” від дитячо-юнацького народного театру оригінального жанру”Діти майбутнього” при ГУ МВС України в Харківській області. Дякуємо організаторам за запрошення та за чудово проведений час.

За порогами Дніпра

24 жовтня 2017 року відбувся виїзний семінар вчителів “За порогами Дніпра”. Яскрава екскурсія містом Запоріжжя та до Музею зброї не залишили нікого байдужими. Але найбільше враження залишило відвідування Запорізької Січі на о. Хортиця та інсценізація козацьких боїв. З головою поринули у славне минуле України, учасники семінару відчули козацький дух та силу нескореності українського народу. Наочно впевнились, що козацькому роду нема переводу!