75 років з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні щороку відзначають в Україні 8 і 9 травня. У 2020 році святкували 75-річчя з дня перемоги над нацизмом. Педагоги і учні закладу освіти у дистанційному режимі відзначали ці державні свята. Класні керівники, вихователі, шкільний бібліотекар та педагог-організатор провели години спілкування на тему «Спасибі, солдати, за подвиг століть, якому нема і не буде ціни», підготували для вихованців інформаційні ілюстровані літературні, історичні журнали, уроки пам’яті і мужності,  віртуальні історичні екскурси, матеріали яких були висвітлені на сайті школи. Вихованці вдома з батьками підготували малюнки до віртуальної виставки «Ніхто не забутий, ніщо не забуто». Прийняли участь у шкільній акції пам’яті «Ніколи знову…»: батьки розповідали дітям про рідних і близьких, учасників Другої світової війни,  надіслали світлини вихователям. Результатом проведених заходів став відеопроєкт «Ми пам’ятаємо» з дитячими малюнками і світлинами https://www.youtube.com/watch?v=nFIhI3SpJuE&t=51s.