День пам’яті жерт Голокосту

27 січня 2022 року в Україні вшановували пам’ять жертв Голокосту. Наш освітній заклад теж долучився до вшанування та були проведені заходи за наступним планом: виставка в шкыльный бібліотеці “Вам, загиблим не на полі бою і не зі зброєю в руках……”, виставка стіннівок  та малюнків “Сказати хочу стільки та мовчу…Я в пам’яті запалюю свічу”, класні години: “Голокост — трагедія всесвіту”.

Участь у фестивалі мистецтв

У грудні 2021 року вихованці закладу освіти брали участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв “Військові обереги від Святого Миколая”, який проводив Український державний центр позашкільної освіти. Діти разом з педагогами підготували відеопривітання для військових з зимовими святами. За участь у заході учні отримали диплом учасників.