До 150-річчя з дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року  виповнилось 150 років від дня народження Лесі Українки – української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури. Леся Українка – одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок – вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики.

В закладі освіти упродовж лютого 2021 року пройшли виховні заходи з нагоди 150-річчя з дня народження Лесі Українки:

• Виставка стіннівок «Наша мова – калинова».
  • Літературні години у 1-10 класах «Вітрила долі Лесі Українки»;
  • Уроки української літератури у 1-10 класах з вивчення поезії та біографії Лесі Українки.
  • Виставка дитячих малюнків-ілюстрацій до творів Лесі Українки «Нехай Лесине слово лунає!».
  • Участь вихованців у Всеукраїнському арт-челенджі «Слово, чому ти не твердая криця!» Українського центру позашкільної освіти, присвяченому 150-річчю з дня народження Лесі Українки.
  • Участь вихованців у дистанційному VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!».
  • Участь вихованців у Міжнародному літературному марафоні «Моя Леся Українка», який проводять ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» та ОКЗ «Харківська обласна універсальна наукова бібліотека» за підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА.
  • Проведення шкільного поетичного челенджу «Її вірші, як перла многоцінні, як дивний скарб серед земних століть».
  • Перегляд документальних фільмів про життєвий і творчий шлях Лесі України та мультфільмів за творами письменниці, відеофайлів із читанням поезії, виконанням музичних творів на слова поетеси, уривків театралізованих постанов її оповідань.
  • Літературна виставка в шкільній бібліотеці «Ні, я жива! Я буду вічно жити!».
  • Бібліотечні уроки «Леся Українка: цікаві факти про письменницю».