УЧАСТЬ У КОНКУРСІ МАЛЮНКІВ «МОЯ ДИТЯЧА МРІЯ»

У листопаді 2023 року вихованці закладу освіти взяли участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків «Моя дитяча мрія», який проходив за ініціативи Української федерації банків продовольства та БО «БФ «Гуманітарний центр Харківщини». У конкурсі взяли участь 104 дитини. Це наші вихованці та їхні брати і сестри. У своїх малюнках діти показали свої найзаповітніші мрії, а у дітей вони різні: мир в Україні, перемога, повернення бійців живими і неушкодженими з війни, повернення до рідних домівок з чужини, мандрівки світом і країною, іграшки, нові ґаджети для участі у дистанційному навчанні і ще багато різних мрій. Цікаво було розглядати малюнки, дізнаватись про бажання дітей. Усі учасники отримали від організаторів конкурсу солодкі подарунки до свят, а дві роботи переможців подані для участі у всеукраїнському етапі. Бажаємо перемоги і здійснення мрій!

Відвідати шкільну віртуальну виставку «Моя дитяча мрія» можна за посиланням https://youtu.be/fkoUE8sx5Ms

Мрії учнів 10 класу

Мрії учнів 3 класу