УКРАЇНОЗНАВЧА ГОДИНА «УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ІГРАШКА»

17 листопада 2023 року класний керівник 7-Б класу Наталія Олегівна Левченко провела з учнями українознавчу годину «Українська народна іграшка». Під час заняття діти дізнались про різноманітний світ та багату історію традиційних українських народних іграшок, що народна іграшка поєднала в собі життя і побут, звичаї та традиції, обряди та ритуали українського народу. Наталія Олегівна розповіла про створення іграшок: види, матеріали, оформлення, назви, вікові особливості, вплив на розвиток та навчання. Багатий світ української іграшки: ляльки-мотанки, коники, баранці, олені, цапки, вершники, птахи, “барині”, “куми” деркачі, фуркала, калатала, свистки, луки зі стрілами, брязкальця, хихички з дерева,  глини,  соломи, сиру, тіста, тканини, дуже зацікавили вихованців, викликали живий інтерес та допитливість. Заняття сприяло національно-патріотичному вихованню учнів, розвитку пізнавального інтересу та цікавості до історії, традицій та звичаїв українського народу, вихованню любові до України, до рідної мови. Учні із великим задоволення щоп’ятниці виходять увечері на класну годину до своєї вчительки Наталії Олегівни, із цікавістю слухають пізнавальні розповіді про історію,  традиції, звичаї українців, таким чином постійно підтримують зв’язок з батьківщиною, рідною школою, педагогами та друзями-однокласниками, що зближує та згуртовує класний колектив.