УКРАЇНОЗНАВЧИЙ УРОК «КАЛИНА – СИМВОЛ РІДНОЇ ЗЕМЛІ»

Червоні кетяги калини
Горять вогнями усіма.
Без калини нема України,
Без народу Вкраїни нема!

22 листопада 2023 року класний керівник 7-Б класу Наталія Олегівна Левченко провела з учнями українознавчий урок «Калина – символ рідної землі». Під час заняття діти дізнались про український народний рослинний символ – калину, його значення та вплив на усну народну творчість, народознавство, музику, літературу. Діти дізнались за що цінували українці червону ягоду, які  цілющі властивості має калина, яке місце займав образ рослини у численних обрядах та ритуалах. Пригадали  прислів’я,  приказки,  пісні, вірші, оповідання  про калину. Захід сприяв національно-патріотичному вихованню учнів, розвитку пізнавального інтересу та цікавості до історії, традицій та звичаїв українського народу, виховував любов до України, до рідної мови. На класну годину учні школи виходять з різних міст України, із-за кордону. Знаннями та цікавинками про українські символи діти будуть ділитись з новими друзями та сусідами.