Перший урок “Я люблю Україну”

2 вересня 2019 року для здобувачів освіти нашого освітнього закладу класні керівники і вихователі провели Перший урок на тему «Я люблю Україну». Метою уроку було сприяння розвитку почуття любові до Батьківщини, мови, традицій, становленню національної самосвідомості, української ідентичності, ціннісного ставлення до суспільства та держави.

День знань – 2019

2 вересня 2019 року для вихованців нашого освітнього закладу розпочався новий 2019/2020 навчальний рік. Початок занять традиційно пройшов під час урочистої шкільної лінійки, присвяченої Дню знань. На святі учнів привітали директор школи, педагоги та  гості закладу. Дітям побажали бути старанними в навчанні, вихованими, активними та творчими. Особливим це свято стало і для наших першокласників. Адже у їхньому житті відкрито нову сторінку, де все вперше — перший дзвоник, перша вчителька, перший урок. Тому саме першокласникам адресовані цього дня найтепліші слова та цінні подарунки від наших гостей.