ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил – свято, яке від часу його заснування завжди зустрічали з гордістю та пошаною. День ЗСУ – був заснований Верховною Радою майже відразу після здобуття незалежності в 1993 році. Дата свята була приурочена до дня прийняття Закону України “Про Збройні Сили України” 6 грудня 1991 року. ЗСУ завжди були нашою гордістю та славою. Особливого значення День Збройних Сил України набув від 2014 року, після початку збройної російської агресії проти українського народу та держави. Тоді воїни Збройних Сил України з честю виконали своє призначення, зупинивши підступного ворога на сході країни. А після початку повномасштабної війни про відвагу та професіоналізм українських воїнів дізнався весь світ. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу, виборюють державний суверенітет і незалежність України,  право українського народу на вільне життя у вільній країні. Слава Збройним Силам України!

На честь свята педагоги та учні закладу освіти привітали військовослужбовців із Днем Збройних сил України: провели уроки патріотизму, підготували виставку дитячих малюнків «Дякуємо українським захисникам», взяли участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Військові обереги святого Миколая» та обласному челенджі «Слава ЗСУ!», як волонтери святого Миколая: діти  своїми відеопобажаннями, малюнками, листівками, сувенірами, оберегами, привітали українських бійців, тобто допомагали святому Миколаю – волонтерили, створили відеопривітання бійцям, взяли участь у обласній благодійній акції «Різдвяний віночок», зробивши для наших захисників вітальні листівки та сувеніри-обереги.

#волонтерсвятогомиколая

Український Державний Центр Позашкільної Освіти – УДЦПО