Участь у обласній новорічно-різдвяній виставці дитячої творчості «Зимовий вернісаж»

18 грудня 2019 року вихованці закладу освіти взяли участь у щорічній обласній новорічно-різдвяній виставці дитячої творчості «Зимовий вернісаж», що буде діяти з 24 грудня по 30 грудня 2019 року у Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості. Виставка сприяє екологічному вихованню дітей, спрямована на збереження хвойних дерев від вирубки, спонукає до  виготовлення зимових букетів і композицій замість новорічної ялинки, розвитку творчих здібностей та естетичному вихованню. Цього року до участі у  виставці представлені дитячі творчі роботи:

1. Декоративна композиція «Мишеня поспішає на свято», яку виготовили Ісламова Орина і Бутенко Дмитро, учні 9 класу, під керівництвом учителя Білоєдової Любові Іванівни.
  2. Декоративна композиція «Білій мишці щось не спиться – новорічне свято сниться», яку виготовили Мараховська Лора та Коваленко Олександр, учні 8 класу, під керівництвом учителя Халєєвої Вікторії Олександрівни.