Відкритий урок з української літератури

6 березня 2020 року учитель Зубрилова Ольга Миколаївна, яка має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» згідно графіка проведення відкритих уроків у рамках атестації провела відкритий урок у 6 класі з української літератури на тему «Т.Г.Шевченко «Мені тринадцятий минало…»». Метою уроку було ознайомити учнів з творчістю відомого українського поета. Учні розповідали біографію Тараса Шевченка, вчились виразно читати вірш, аналізували зміст твору, працювали над збагаченням активного словника, створили літературні газети: «Портрет великого митця» та «Вірш у картинках». Урок відповідав усім методичним вимогам, пройшов на високому рівні, діти були активні, зацікавлені. Учитель під час уроку приділяла велику увагу різнобічному розвитку дітей та вихованню людських чеснот.