Виховний захід «Твори українського декоративно-ужиткового мистецтва»

11 грудня 2019 року вихователь Ускова Марина Олексіївна провела відкритий виховний захід «Твори українського декоративно-ужиткового мистецтва».  Захід був спрямований на ознайомлення дітей з такими видами декоративно-ужиткового мистецтва: гончарство, писанкарство, виготовлення ляльок-мотанок. Марина Олексіївна показала дітям відеоролики з коротким описом ремесел, з виробами професійних майстрів. Вихованці розповідали про виготовлення декоративних виробів на уроках трудового навчання, пригадали відвідані екскурсії до історичного музею, краєзнавчого музею  Станції юних туристів, художні виставки, майстер-класи з виготовлення ляльок з соломи, писанкарства та петриківського розпису, де бачили роботи народних майстрів.  Захід був спрямований на ознайомлення з історією розвитку українського декоративно-ужиткового мистецтва, з традиціями і звичаями українців, сприяв творчому розвитку дітей, національно-патріотичному та трудовому вихованню, розвитку інтересу до уроків декоративно-ужиткового мистецтва, визначенню у виборі майбутньої професії.