День фізичної культури та спорту

Щорічно в другу неділю вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. В нашому закладі 06.09.2018 року пройшов ряд заходів присвячених цьому дню. Педагог-організатор разом з вчителем фізичної культури та вчителем ЛФК, провели спортивні заходи: з учнями молодшої школи провели веселу танцювальну зарядку “Майбутнє за спорт”, де діти під улюблену музику виконували різні рухи; для учнів старшої школи провели веселі старти “Здорові діти”, учні разом з вчителями приймали участь в різноманітних естафетах. Та родзинкою заходу стала товариська гра з міні- футболу між вчителями та учнями школи, в нелегкій грі з рахунком 3:3 перемогла дружба! Учні та педагоги отримали найпозитивніші емоції від цього насиченого подіями дня, отримали подяки та грамоти за змагання!