Участь у ІX Європейському Футбольному Тижні Соціальних Олімпіад Європи/Євразії в Україні

27 вересня 2018 року відбулись регіональні змагання з міні-футболу, які проходили у рамках ІX Європейського Футбольного Тижня Соціальних Олімпіад Європи/Євразії в Україні. На спортивних майданчиках Екопарка відбулись змагання з міні-футболу між спеціальними школами Харківщини. Футбольна команда нашої школи постійно і активно приймає участь у цих змаганнях. Юні футболісти завзято боролись за перемогу і зайняли на турнірі почесне I місце, отримали  пам’ятні призи та кубок Спеціальної Олімпіади. Спортсмени та їх тренер Довгопол Вололдимир Миколайович дуже задоволені результатом, адже I місце в цих змаганнях шкільна команда займає вже втретє. Бажаємо нашим футболістам подальших перемог!