Літературний журнал «Цікаві факти з життя Шевченка Т.Г. »

12 березня 2019 року в рамках Шевченківського тижня вчитель початкових класів Долганюк Ольга Василівна  провела загальношкільний виховний захід, присвячений 205-й річниці з дня народження Шевченка Т.Г. Літературний журнал  «Цікаві факти з життя Шевченка Т.Г. » був присвячений подіям з життя українського митця, які не передбачені шкільною програмою. Учитель  запропонувала подивитись на такого Шевченка, яким його бачили і знали його сучасники. Тарас Григорович був представлений  дітям людиною зі своїми  складними і щасливими моментами життя, із потребами,  уподобаннями, захопленнями. Також вихованці дізнались цікавинки про найвідомішу збірку творів “Кобзар”, прослухали сучасні пісні, які написані на слова відомого поета,  у виконанні популярних українських виконавців, про пам’ятники Кобзарю у світі, про створення образу Шевченка сучасними художниками. На початку заходу учитель провела вікторину на знання дітьми відомих фактів з біографії поета «Слово Шевченка не вмре, не загине» та вікторину «Продовжи вірш». Вихованці були уважні, зацікавлені, приймали активну участьу конкурсах.