Відкритий виховний захід “Мій дім, моя родина”

13 березня 2019 року вихователь 7 класу Харченко Ольга Дмитрівна, згідно плану і графіка проходження атестації, провела відкритий виховний захід “Мій дім, моя родина” з вихованцями 7 та 8 класів. Метою бесіди було закріплення знань  про домашню адресу, власну домівку, членів родини та родинні стосунки. Під час заняття здобувачі освіти називали домашню адресу, яким видом транспорту можливо дістатися додому. Діти ділилися один з одним про  свої домашні обов’язки, допомогу батькам і рідним, про створення комфортних умов і затишку в родині. Під час заняття вихованці розгадували ребуси, малювали свою сім’ю, складали родинне дерево. Вихователь розповіла дітям про генеалогічне дерево роду та дала завдання зробити його разом з батьками. Заняття відповідало усім методичним вимогам проведення виховних годин, пройшло на належному рівні. Цікавий матеріал, який підібрала педагог, сприяв кращому засвоєнню інформації та досягненню мети заходу. Діти були зосереджені, уважні, зацікавлені та активно працювали.

Музично-поетичне свято “Тарасові твори сяють, як зорі”

13 березня 2019 року в рамках Шевченківського тижня вчитель української мови  Злобіна Олена Петрівна та педагог-організатор Світайло Інна Борисівна  провели музично-поетичне свято “Тарасові твори сяють, як зорі”. Захід присвячений життю і творчості Т.Г. Шевченка, був представлений цікавими інформативними презентаціями про творчість митця, тематичними відеороликами про пам’ятники Кобзарю та пісні на слова українського поета, вікториною про його оповідання. Під час свята проели конкурс на кращого читця віршів Т.Г.Шевченка. Здобувачі освіти змагались у декламуванні  улюблених віршів поета, таких як: “Мені тринадцятий минало”, “Тече вода з-під явора”, “Заповіт”, “Сон”, “Село! І серце одпочине…” тощо. Діти були активні, зацікавлені, уважні.