Бібліотечний урок “У світі книг” у 3 класі

14 березня 2019 року вчитель 3 класу Ніколаєнко Ангеліна Іванівна, згідно графіка атестації,  провела відкритий виховний захід в 3 класі. На бібліотечному уроці на тему “У світі книг” вчитель ознайомила дітей з історією виникнення книг, яке має значення книга для розвитку людства. Познайомила учнів з висловлюванням видатних людей про книги, та різноманітними пам’ятниками книзі. Вихованці принесли на заняття свої улюблені книги, розгадували загадки і ребуси про казкових героїв, показували малюнки до оповідань, які читали з батьками вдома та з педагогами у школі. Діти були уважні, активні. Заняття пройшло на належному методичному рівні, вчитель повністю розкрила тему заходу, виховувала бережливе ставлення до книг, читацький інтерес, розуміння, що книга  – це цінний скарб знань.