Творча майстерня Святого Валентина

Традиційним атрибутом Дня Святого Валентина багато років залишаються листівки у вигляді сердець – так звані «валентинки». Вони можуть бути будь-якого розміру, кольору, стилю і дизайну. Нерідко можна зустріти зображення Купідона – хлопчика з луком і стрілами. Головний колір Дня Святого Валентина – червоний або рожевий. Саме в таких відтінках намагаються дарувати подарунки, зокрема – представницям жіночої половини людства. У школі напередодні свята кипіла робота у «творчій майстерні Святого Валентина».  Вихованці виготовили яскраві листівки-валентинки для своїх рідних та близьких.

День Святого Валентина: історія свята

Вважається, що традиції святкування Дня всіх закоханих – близько 16 століть. Названо свято на честь християнського священика – Валентина. Згідно з переказами, у часи правління в Римській імперії Клавдія ІІ він таємно вінчав пари, попри заборону. Римський імператор вважав, що сім’я і шлюб заважають будівництву і зміцненню сильної імперії. Через це він своїм указом заборонив солдатам одружуватися.

Сам Валентин з римського міста Терні. Крім вінчань, він часто мирив пари, які перебували у сварках. Після того, як інформація про це просочилася до Клавдія, імператор засудив Валентина до страти. Вже після його смерті було виявлено прощального листа, в якому Валентин виклав розповідь про своє кохання до дівчини. З того часу, після указу Папи Римського Геласіуса І, з 496 року 14 лютого стало Днем Святого Валентина.

Вихованці нашого закладу освіти провели День Святого Валентина цікаво та позитивно. Веселий бешкетник Купідон  завітав до кожного класу, жартував та грав з учнями та педагогами. Для кожного класу вигадав розвагу: “Дивоглядки”, “Хрестики-Нолики”, “Збери пазл”, “Знайди пару з відомих мультиків”, “Компліменти”, “Відповіді-запитання”, “Зіпсований телефон”. Як пройшов День Святого Валентина у закладі освіти можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=EXLLVHDjqms .Також здобувачі освіти виготовили власноруч  вітальні валентинки та обмінялися ними зі своїми однокласниками. До свята учні підготували яскраві, різноманітні газети, які додавали романтичного настрою усій шкільній родині.