УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «МІЙ ШЕВЧЕНКО»

Вихованці КЗ «ХСШ № 3» ХОР взяли участь у Всеукраїнському творчому конкурсі «Мій Шевченко», в жанрі художнє читання, який був присвячений українському Великому Кобзарю – Тарасу Григоровичу Шевченку. Конкурс проводився з метою вшанування пам’яті видатного українського поета, письменника, художника, громадського діяча, національного героя та символу України, а також популяризація його творчості та ідей серед громадськості. Цей конкурс дозволив показати дітям свій талант та висловити свої почуття та думки про життя і творчість Тараса Шевченка у жанрі: художнє читання. Крім того, проведення такого конкурсу допомагає підтримати та розвинути українську національну свідомість.

Наші учні надіслали на конкурс відео з декламуванням віршів Кобзаря та отримали дипломи за участь:

• І місце отримав учень 6-Б класу Микола Лізогубов за читання вірша «Село»;
  • ІІ місце отримали: учень 10 класу Сайфудінов Сергій за вірш «Сонце заходить»; учень 10 класу Шевченко Дмитро за читання вірша «Тече вода з-під явора»; учень 6-Б класу Сіренко Дмитро за читання вірша «Наша дума»; учень 6-А класу Чипкаленко Євгеній за читання вірша «Село»;
  • ІІІ місце отримали: учениця 10 класу Смокович Діана; учень 7 класу Зубко Андрій за читання вірша «Вечір»; учениця 9 класу Гончарук Яна за читання вірша «Заповіт»; учень 6-А класу Сергієнко Руслан за читання вірша «Іду я тихою ходою»; учень 9 класу Кощій Дмитро за читання вірша «Світає»;  учениця 5 класу Нєстєрова Катерина за читання вірша «Встала весна».

Всі педагоги, які підготували учнів до конкурсу, отримали подяки від організаторів конкурсу.

Вітаємо переможців і учасників конкурсу, наших творчих педагогів! Бажаємо миру, натхнення, подальших творчих перемог!