Математична вікторина «У світі математики»

17 листопада 2020 року вихователь Левченко Наталія Олегівна з учнями 9 класу провела математичну вікторину «У світі математики», що відбулась згідно плану проведення заходів у закладі освіти до Року математики. Під час вікторини змагались дві команди учнів за звання на кращих математиків. Вихованці розв’язували «хитрі» задачі, ребуси, геометричні головоломки, провели «математичні бої», дізнались багато цікавих фактів про відомих математиків та математичну науку. Діти захопились математичними завданнями, в чесному двобої перемогу із рахунком 27,5 проти 22,5 балів отримала команда «Орли». Учасники команди «Ворони» засмутились, але отримали стимул для посиленого вивчення математики. Наталія Олегівна провела цікавий захід, який пройшов на високому методичному рівні, відповідав вимогам проведення виховних заходів у школі. А головне, вихователь зуміла розбудити в учнів цікавість до математики.