Єдиний національний урок «Безпечна країна»

15 листопада 2019 року у нашому закладі освіти у межах Тижня безпеки дорожнього руху класними керівниками та вихователями був проведений Єдиний національний урок «Безпечна країна», метою якого є підвищення безпеки дорожнього руху, попередження травматизму учасників дорожнього руху, активізації роботи щодо профілактики всіх видів дитячого травматизму, збереження життя та здоров’я дітей.

Відкрите практичне заняття “Вимірювання артеріального тиску”

15 листопада 2019 року учитель природознавства Зубрилова Ольга Миколаївна, яка має кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”, провела відкритий урок “Вимірювання артеріального тиску”. На занятті учні 9 класу дізналися про артеріальний тиск та спосіб вимірювання артеріального тису за допомогою тонометра. Практичну частину уроку Ользі Миколаївні допоміг провести шкільний лікар Володимир Васильович, який розповів учням про  тонометр та його види. Цікавинкою заняття стало вправляння учнів у вимірюванні артеріального тиску один одному. Заняття пройшло цікаво, пізнавально, учні були зацікавленими та активними.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

В  рамках місячника шкільних бібліотек з 01 жовтня по 31 жовтня 2019 року були проведені  різноманітні бібліотечні заходи, що  сприяли розвитку і самореалізації кожного учня, усвідомлення громадської і соціальної позиції, відповідно до інтересів Української держави.  Формування в них бажання,  вчитися  упродовж  всього  життя,  продуктивно розв’язувати  нагальні  проблеми  сучасності. Заходи відбулися за наступним планом:

№ з/п Дата проведення Назва заходу Клас Відповідаль

ний

1 01.10.19  Інформаційна хвилинка: відкриття місячника шкільних бібліотек «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». 1- 10 Бібліотекар,

педагог-організатор

2 02.10.19 –

31.10.19

Тематична виставка  «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». 1- 10 Бібліотекар
3 01.10.19 –

31.10.19

Тематичні книжкові виставки, що сприяють розвитку творчості дітей:

«Від книжки до творчості»,

«Умілі руки не знають смутку»

1-10 Бібліотекар
4 09.10.19 Дублер-шоу «Бібліотекар на годину»

9-10 Бібліотекар

5 Протягом місяця Бесіди: «Діти, книга, бібліотека»; «Книга-джерело самоосвіти»;

«Чи потрібні книги сьогодні?»

1- 10 Бібліотекар,

вихователі

6 Протягом місяця День бібліотворчості: «Читаємо, малюємо, граємо»

1- 10 Бібліотекар, педагог-організатор,

вихователі,

Співробітництво закладу освіти з харківськими педагогічними вишами

У 2019/2020 навчальному році на базі нашого закладу освіти студенти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, які отримують освіту за напрямом «Спеціальна освіта», проходять педагогічну практику. Майбутні дефектологи  знайомляться з досвідом роботи учителів-практиків та вихователів нашої школи, вивчають основи спеціальної дидактики, відвідують уроки, виховні заходи, самопідготовки. Підсумком проходження практики будуть відкриті уроки і виховні заходи, які проведуть студенти упродовж листопада 2019 року.