Виховний захід «Твори українського декоративно-ужиткового мистецтва»

11 грудня 2019 року вихователь Ускова Марина Олексіївна провела відкритий виховний захід «Твори українського декоративно-ужиткового мистецтва».  Захід був спрямований на ознайомлення дітей з такими видами декоративно-ужиткового мистецтва: гончарство, писанкарство, виготовлення ляльок-мотанок. Марина Олексіївна показала дітям відеоролики з коротким описом ремесел, з виробами професійних майстрів. Вихованці розповідали про виготовлення декоративних виробів на уроках трудового навчання, пригадали відвідані екскурсії до історичного музею, краєзнавчого музею  Станції юних туристів, художні виставки, майстер-класи з виготовлення ляльок з соломи, писанкарства та петриківського розпису, де бачили роботи народних майстрів.  Захід був спрямований на ознайомлення з історією розвитку українського декоративно-ужиткового мистецтва, з традиціями і звичаями українців, сприяв творчому розвитку дітей, національно-патріотичному та трудовому вихованню, розвитку інтересу до уроків декоративно-ужиткового мистецтва, визначенню у виборі майбутньої професії.

Похід на футбольний матч «Шахтар – Аталанта»

11 грудня 2019 року вихованці закладу освіти в черговий раз відвідали футбольний матч на стадіоні «Металіст». Цього разу вони вболівали за улюблену футбольну команду «Шахтар», яка грала з італійською командою «Аталанта». Не дивлячись на програш «Шахтара», учні отримали масу позитивних емоцій та насолоду від футболу. Виражаємо щиру подяку за надані квитки на футбольний матч громадській організації «Астерікс» та її керівнику Ібрагімовій Анжеліці.