Природоохоронна акція «Допомога птахам взимку»

Упродовж зими в закладі освіти проходить акція «Допомога птахам взимку». Учні на уроках трудового навчання, в позаурочний час з педагогами і батьками виготовляють годівнички, розвішують їх у шкільному саду та біля своїх будинків, підгодовують птахів. Вихованці, відповідальні за корм для птахів, кожного дня під час прогулянок перевіряють пташині їдальні, добавляють крихти хліба, крупу, насіння. Так діти вчаться милосердю, доброті, турботі про тварин, бережливому ставленню до природи, відповідальності за доручену справу. У рамках акції «Допомога птахам взимку» 05 лютого 2020 року вихователь 5 класу Неонета Ірина Вікторівна провела вікторину «Зимуючі птахи» для учнів 5-10 класів. Під час заходу діти переглянули презентацію, пригадали назви зимуючих птахів, які мешкають на Харківщині, послухали їх спів, розповіли який корм люблять пернаті.