Відкритий урок трудового навчання з декоративно-ужиткового мистецтва в 9 класі

20 лютого 2020 року учитель Білоєдова Любов Іванівна, яка має кваліфікаційну категорію “спеціаліст І категорії” згідно графіка проведення відкритих уроків у рамках атестації провела відкритий урок у 9 класі з трудового навчання з декоративно-ужиткового мистецтва на тему “Короткі історичні відомості про культурний символ України – писанку, її місце в сучасному декоративно-ужитковому мистецтві.”.  Метою уроку було ознайомити учнів з історичними відомостями про культурний символ України – писанку, її місце в сучасному декоративно-ужитковому мистецтві, символікою орнаментів, кольору; розвивати інтерес до пізнання народного мініатюрного живопису України; виховувати повагу до культурної спадщини народу, традиції, любов до прекрасного. Під час виконання практичного завдання, учні виготовили вітальні листівки до Великодніх свят. Урок проведений на високому методичному рівні, учитель застосувала сучасні методи навчання, ІКТ, створила сприятливу атмосферу уроку, підтримувала і допомагала дітям у виготовленні виробів.