Конкурс інсценування українських народних пісень «Сплетемо з українських пісень віночок рідної мови»

24 лютого 2020 року у школі пройшов конкурс інсценування українських народних пісень «Сплетемо з українських пісень віночок рідної мови», присвячений Міжнародному дню рідної мови. Вихованці з педагогами підготували відомі та найулюбленіші українські пісні: «Несе Галя воду», «А мій милий вареничків хоче», «Два дубки», «Ми удвох» тощо. Веселі, ліричні, гумористичні пісні сплелись у справжній музичний віночок і, в черговий раз, розкрили мелодійність і красу рідної мови.

Участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови «Всеосвіта Зима 2019-2020»

У лютому 2020 року учні 6-10 класів нашого закладу освіти брали участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови «Всеосвіта Зима 2019-2020». Під час проведення підсумкової лінійки до Міжнародного дня рідної мови учасники олімпіади отримали дипломи переможців і сертифікати. Завдання були складними, але завдяки отриманих на уроках української мови знань та за підтримки учителів Зубрилової О.М., Злобіної О.П., Долганюк О.В.,  учні показали гарні результати.

Переможці олімпіади:

І місце: Іванова Карина, Кудлай Максим (6 клас); Кучеренко Земфіра, Потапенко Нікіта, Сайфудінов Сергій, Смокович Діана (7 клас); Діжиченко Богдан (8 клас).

ІІ місце: Кощій Дмитро (6 клас).

ІІІ місце: Горнєва Вікторія (6 клас); Коваленко Олександр, Іванова Олена, Голіхвастов Геннадій (8 клас).

Вітаємо переможців олімпіади, бажаємо усім успіхів у вивченні рідної мови.