Участь у XIV Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»

Учні нашого закладу освіти прийняли участь у XIV Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», що проходив 26-28 лютого 2020 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

Учень 9 класу Бутенко Дмитро разом з вчителем Білоєдовою Любов’ю Іванівною  підготували роботу «Нове покоління – нові традиції вишивання», в якій освітили роботу шкільного гуртка ниткографії «Чарівна нитка».

Учениця 7 класу Кучеренко Земфіра з вихователем Усковою Мариною Олексіївною  в своїй роботі «Незабутні канікули» в своїй роботі розповіли про дружню родину Ускових, мешканців Первомайського району Харківської області.

Роботи Дмитра та Земфіри увійшли у загальну збірку, в якій є  більш ніж 200 науково-дослідницьких робіт юних краєзнавців з різних куточків України.

Грамоти та збірники вручав Карпенко Іван Васильович, доктор філософських наук, професор, декан філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

Приємно, що учні разом   зі своїми керівниками зробили крок до пізнання себе, свого роду, народу заради майбутнього України.